DOMOV PRO SENIORY

PODROBNÉ INFORMACE NALEZNETE NA www.domovnaverande.cz

  • Náš domov nabízí kvalitní a útulné bydlení, rodinnou atmosféru,  lidský a přátelský přístup profesionálních pečovatelek, domácí stravování..
  • Patří mezi neziskové organizace a byl založen za účelem pomoci seniorům, zdravotně postiženým a chronicky nemocným lidem, kteří vzhledem ke svému věku a zdravotnímu stavu potřebují fyzickou a psychickou pomoc a jsou tak závislí na pomoci jiné osoby.
  • Náš domov se nachází v klidné části  města Beroun  nedaleko jeho centra. Svou polohou nabízí procházky parkem, možnost blízkého kontaktu s obyvateli města či výletů do malebné krajiny kolem řeky Berounky. Autobusy městské hromadné dopravy zastavují na autobusové zastávce umístěné cca 100 m od budovy domova.
  • Klidné a útulné zázemí našeho domova  zajišťuje klientům domácí prostředí, bydlení, domácí stravu a  přátelskou atmosféru. Činnost domova navazuje na praxi a dlouhodobé zkušenosti našich pečovatelek v poskytování profesionální péče o seniory.
  • Naším posláním je snaha umožnit klientům v našem pobytovém zařízení prožití klidného, bezpečného a spokojeného života, který se nebude téměř lišit od života v domácím prostředí.

 

Kontakt:
CENTRUM NA VERANDĚ BEROUN, z.ú.
Wagnerovo nám. 1541
266 01  Beroun

ředitelka domova:
tel.: 603 455 807

sociální pracovnice:
tel.: 734 367 659

vrchní pečovatelka:
tel.: 724 985 522